Hata Olabilir Ama Hatır Olamaz.

AK PARTİ 17 KASIM’DA TEMAYÜL YAPACAK:

AK Parti İl Başkanı Mehmet Demir, 17 Kasım 2013 tarihinde temayül yoklamasının yapılacağını dile getirdi. AK Parti’de hatanın olabileceğini fakat hatırın olmayacağını belirten İl Başkanı Demir, ‘Canımız ciğerimizde olsa kamuoyu yoklamasında çıkmıyorsa dostluğumuzu devam ettiririz ve siyasetten kim çıkıyorsa yolumuza onunla devam ederiz” dedi.

 

KAMUOYU YOKLAMALARI YAPILACAK

İl Başkanı Mehmet Demir, 17 Kasım’da genel merkezden yetkililerin geleceğini söyleyerek “İl, ilçe ve beldede ki aday adayları ile ilgili teşkilatlarımızın temayülünü alacaklar. İlçe ve beldelerimizdeki temayülden sonra tamamında 3 tane kamuoyu yoklaması yaptıracağız. Temayül ile kamuoyu yoklamasının örtüştüğüne bakacağız ve ilgili görüşleri alıp genel merkezlerimize rapor halinde takdim edeceğiz”

 

PARTİNİN OYUNU AŞAĞIYA ÇEKMEYE HAKKIMIZ YOK

İl Belediye Başkanlığı ile ilgilide aynı süreç işleyeceğini söyleyen Demir, “Hepimiz burada bir görev yürütüyoruz. Eksiğimiz hatamız olabilir. AK Parti’de hata olabilir ama hatırla bir iş olamayacak. Canımız ciğerimizde olsa kamuoyu yoklamasında çıkmıyorsa dostluğumuzu devam ettireceğiz ve siyasetten kim çıkıyorsa yolumuza onunla devam ederiz. Bu partinin oyunu aşağıya çekmeye hakkımız yok” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir